Teşkilat dizisinde duygulandıran sahne!

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı konu alan dizisi Teşkilat'ın sezon finali bölümünde tüyleri diken diken eden bir sahne ekrana geldi.

Teşkilat dizisinde duygulandıran sahne!
Editör: Ege Medyası
06 Haziran 2021 - 23:51
Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin’in yer almış olduğu Teşkilat dizisinin sezon finali bölümü, 6 Haziran Pazar akşamı ekrana geldi.

Teşkilat sürem finalinde Serdar'ın peşinde olduğu terörist öbek, uçağı kaçırdı. Büyük taarruz planının uçakla gerçekleşeceğini anlayan Serdar, saldırıya engel olmak için harekete geçti.

Teröristler uçakta tek başına seyahat eden minik çocuğun üstünü aradı. Çocuğu teselli eden Serdar, "Sana korkacak bir şey yok demiştim değil mi, aferin" dedi. Küçük çocuğun isminin Eren bulunduğunu öğrenen Serdar, “Eren’ler oldukca yürekli olur. İyi ki bizimlesin Eren…” ifadelerini kullanarak Trabzon'da, 3 yıl ilkin PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını suç duyurusu edip, emniyet güçlerine yer gösterirken oluşturulan ateşle şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül'ü hatırlattı.

İŞTE TEŞKİLAT DİZİSİNİN SON BÖLÜM ÖZETİ
Fadi, içinde olduğu aracın kaza yapmasının ardından fırsattan istifade ederek kaçmaya çalışır.
Kazanın ardından çıkan çatışmada araçta sıkışan Pınar’ın hayatı tehlikededir. Serdar, peşinde olduğu teröristin uçağı kaçırmasının peşinden büyük saldırı planının uçakla gerçekleşeceğini anlamış olur. Uçakta bomba bulunduğunu tespit etmesi üzerine saldırıya mani olmak için harekete geçer.

Fadi’nin kaçtığı ve Serdar’ın arasında olduğu uçağın kaçırmış olduğu bilgisi karargâha ulaşınca ekip teyakkuza geçer. Bombayı etkisiz hale getirmek için zamana karşı bir yarışın içine giren Serdar, saldırganların uçakta bir istihbaratçı bulunduğunu öğrenmesiyle köşeye sıkışır. Ceren saldırı planının bir parçası olarak yürütmüş olduğu faaliyetlerine devam ederken, onu takip eden ekip bir başka saldırının planlandığını öğrenir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum