Volkan Konak'ın programı sallantıda

Sosyal medyada gündem olan programın da Kuzeyin Oğlu'nu ekranda tutmaya yetmediği ve Volkan Konak'ın programının düşük reytingler sebebiyle yayından kaldırılmasının söz konusu olduğu öğrenildi.

Volkan Konak'ın programı sallantıda
06 Haziran 2021 - 22:50
Karadeniz müziğinin sevilen isimleri içinde yer edinen Volkan Konak, 2011-2014 seneleri arasında muhtelif kanallarda ekrana gelen programı "Kuzeyin Oğlu" programı ile bu sefer Star ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya başladı. Birbirinden kabiliyetli konukları ağırlayan programın tekrar de istenen seviyeye ulaşamadığı ve kısa zaman içerisinde ekranlara veda edebileceği aktarıldı.Şevval Sam'ın harikalar yarattığı yeni bölüm de yetmedi, Volkan Konak'ın programı sallantıda

UZUN SÜREDİR KONSER VEREMİYORDU
TV100'de yayınlanan habere gore cuma akşamları yayımlanan Konak'ın programına en son Şevval Sam konuk oldu. Programda beraber bir fazlaca güzel eseri seslendirdiler. Şu sıralar Yasak Elma dizisiyle ekranda olan Şevval Sam, bir süredir pandemi sebebiyle konser de veremiyordu. Volkan Konak'ın programında sevenleriyle buluştu.

ŞEVVAL SAM DA KURTARAMADI
DIİkili, hem beraber bununla birlikte birer birer şarkılar söylediler. Ancak program beklenen ilgiyi görmedi! Reytingi bekleneni altında kaldı. Şevval Sam fanatikleri toplumsal ağlarda bu anları an be an izleyerek paylaştılar ve hatta Şevval Sam etiketiyle yapmış oldukları paylaşımlar TT oldu. Bu konum da programı kurtaramadı.

FİNAL KARARI AN MESELESİ
İddialara bakılırsa Volkan Konak'ın programının yayından kaldırılması söz konusu. Kulislerde dillendirilen mevzu hakkındaki hemen hemen fotoğrafı bir izahat gelmezken, bir kaç haftadan bu yana istenen reytingleri yakalayamayan programla alakalı her an bir final kararı çıkabileceği kaydediliyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum